JUNIOR MINI REP TEKRARLAMA PANELİ

08 Temmuz 2016 Yazan 
Okunma 1261 defa Son Düzenlenme Cuma, 08 Temmuz 2016 18:07
  • Genel Özellikler
  • Teknik Özellikler
  • Dökümanlar
  • Video
  • Diğer Resimler

JUNIOR MINI REP GFE’nin Adresli Yangın Algılama Panelleri için herhangi bir uzaktan kumanda, sistem durumu görüntüleme ve izleme fonksiyonlarını sağlayacak.

Tüm Yangın, Hata, Test ve Engelli koşullar görüntülenir. Kullanıcı erişim Seviyesi: 1, 2 (yetkili kullanıcı seviyesi) ve 3 (yükleyici / programlama seviyesi) tüm fonksiyonlarını kontrol edebilir. Bu boyutlar resepsiyon alanlarında veya güvenlik kabinleri kurulum için ideal hale düşürülmüş oluyor.

Denetim Masası’nın Yardımcı Besleme Çıkışı doğrudan güç ise 4 JUNIOR MINI REP panellerinin maksimum tek adresli Panel bağlanabilir.

Bu standart bir RS485 arayüz olarak içerir. Bu birim ayrıca JUNIOR MINI REP paneli 3 farklı arabirim teknolojileri kullanarak ve Junior ve Juno-NET adresli paneller hem arabirim sağlayan Gfe standart veri döngü arayüzleri ile uyumludur:

Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!

Ek Dosyaları İndir
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bu Ürünü Tavsiye Edin.

E-BÜLTEN KAYIT

Ürün ve Hizmetlerimizden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi yazınız.

BİZİ TAKİP EDİN:

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:
Kartaltepe Mah. Yeni Cad. Mert Apt. No:6/B 34145 Bakırköy / İstanbul
Tel:
+(90) 212 573 5700
Faks:
+(90) 212 573 7115
E-Mail:
info@edvelektronik.com.tr
Website:
www.edvelektronik.com.tr